SPEEDFIT NIGHT, Polana Szymoszkowa 9 lutego 2019

Dynafit , Tatra Trade wypożyczalnia sprzętu / Dynafit Competence Center oraz  Polar Sport zapraszają na SPEEDFIT NIGHT! Odwiedź nas w sobotę 9 lutego na Polanie Szymoszkowej, przetestuj nowy sprzęt od Dynafit i odkryj zalety skiturów na przygotowanych stokach narciarskich! Cennych rad udzielą eksperci marki, a sam trening poprowadzi biegaczka narciarska i górska Magdalena Kozielska. Na wszystkich zapalonych skiturowców, jak i tych stawiających pierwsze kroki na fokach, czekać będzie poczęstunek w Karczmie Regionalnej i konkurs z nagrodami. Startujemy o 16:00!

zobacz więcej

SPEEDFIT NIGHT & SNOW LEOPARD DAY, Mosorny Groń,1-2 marca 2019

Kochasz skitury i ... chciałbyś wyskoczyć na szybki trening po pracy?

A może chciałbyś postawić pierwsze kroki na fokach pod opieką trenera bez ryzyka i zabierania ze sobą sprzętu lawinowego?

Dynafit , Tatra Trade wypożyczalnia sprzętu / Dynafit Competence Center oraz  Polar Sport zapraszają na wydarzenia

SPEEDFIT NIGHT & SNOW LEOPARD DAY, towarzyszące największym zawodom skiturowym w Polsce.

Odwiedź nas w pierwszy weekend marca w Zawoi, przetestuj bezpłatnie sprzęt Dynafit i odkryj zalety skiturów na przygotowanych stokach narciarskich.

 

Piątkowy wieczór, 1 marca 2019 zarezerwuj  na trening SPEEDFIT ze skialpinistą Piotrem Krygowskim.

Poza poradami ekspertów marki i wspaniałą atmosferą uczestnikom gwarantujemy poczęstunek w karczmie, konkurs z nagrodami oraz vouchery  rabatowe na sprzęt Dynafit. Startujemy o 17,00 z dolnej stacji wyciągu.

 

Sobota, 2 marca 2019 to czas dorocznych zawodów skiturowych organizowanych przez fundację "Na Start" im. Basi German oraz firmę Polar Sport.  Po raz drugi impreza połączy się ze SNOW LEOPARD DAY. Jest to inicjatywa marki Dynafit mająca na celu zasilenie funduszu SNOW LEOPARD Trust poprzez propagowanie sportów górskich i zwrócenie uwagi na problem gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Z tej okazji Dynafit zamieni każdy metr przewyższenia pokonany przez startujących na 1 eurocent.

 

Spędź aktywnie sobotę, przetestuj bezpłatnie sprzęt Dynafit i zbieraj metry dla śnieżnej pantery.

 

zobacz więcej

Wyłączny dystrybutor w Polsce marek: